Mediju kritika 2

Citāts no lieliska raksta par to, kā žurnālisti izvēlas atspoguļot vilciena katastrofu. Tas tiek pārvērsts par šovu.
Noslēdzot autore raksta šādi:

"Pavisam jaunā amerikāņu ziņu žurnālistikas grāmatā nesen lasīju, ka ziņas bez emocijām ir tikai ciniskas epizodes. Jo jūtas un pārdzīvojumi, kas risinās ziņu fonā un kas vada žurnālistus, kad viņi atlasa realitātes druskas, lai veidotu ziņas, parāda cilvēku vērtības, parāda to, kas sabiedrībai ir būtiski. Kādas vērtības bija „dzelzceļa katastrofas šovā”?"


Anda Rožukalne. Ekskluzīvi kadri vai īsta katastrofa? 
Delfi.2005.02.14
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/anda-rozukalne-ekskluzivi-kadri-vai-ista-katastrofa.d?id=10348782

4 komentāri:

kaspars teica...

žurnālisti katrs vadās pēc savām sajūtām, tāpēc jau katrs ir tik atšķirīgs

Anonymous teica...

Es šodien esmu sajūsmā. Redzēju vairākus komentārus no cilvēkiem, kuri jau ir saņēmuši kredītu no LAPO M-F, tāpēc nolēmu pieteikties, balstoties uz populāriem ieteikumiem, un tikai pirms dažām stundām savā kontā apstiprināju kopējo summu 28 500 eiro. Šīs ir patiešām lieliskas ziņas, un es iesaku ikvienam, kam nepieciešams īsts aizdevums, pieteikties pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
Whatsapp +447883183014

Liberty private funding teica...

HELLO Loan Offer Alert For Everyone! Are you financially down and you need an urgent credit/financial assistance? Or are you in need of a loan to start-up/increase your business or buy your dream house. GET YOUR INSTANT LOAN APPROVAL 100% GUARANTEED TODAY NO MATTER YOUR CREDIT SCORE. WhatsApp:+447535135409 Email: Libertyprivatefunding@yahoo.com , they are Reliable, Fast in communication and Trusted.

urgent loan teica...

BUSINESS LOAN PERSONAL LOAN HERE APPLY NOW WhatsApp +918929509036 financialserviceoffer876@gmail.com Dr. James Eric